
Мастурбатор вагіна Dream Toys The Girl Next Door бежева
950 ₴
- В наявності
- Код: DT21921
+380 (93) 320-97-14
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мастурбатор вагіна Dream Toys The Girl Next Door бежева
Мастурбатор Dream Toys The Girl Next Door виконаний у формі вагіни з реалістичним рельєфом усередині для максимально природних відчуттів. Виготовлений з еластичного матеріалу TPE, який адаптується до форми тіла та забезпечує м'яке та приємне ковзання. Виріб безпечний для шкіри, не містить фталатів та латексу.
Компактний розмір дозволяє зручно зберігати та використовувати мастурбатор як удома, так і у поїздках. Внутрішній канал розтягується до 6 см, підлаштовуючись під індивідуальні параметри.
- Реалістична вагінальна форма.
- М'яка еластична текстура всередині для яскравих відчуттів.
- Внутрішній канал розтягується до 6 см.
- Не містить фталатів та латексу, безпечний для тіла.
- Мастурбатор Райлі.
- Виготовлений із ТПЕ.
- Безпечний для тіла, не містить фталатів та латексу.
- Довжина 14,5 см Ширина 6,5 см.
- Розмір піхви: ширина 0,5 – 6 см.
Штрихкод: 8720365101564
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dream Toys |
| Колір | Тілесний |
| Тип мастурбатора | Вагіни |
| Довжина | 14.5 см |
| Діаметр | 6.5 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Довжина: | 14,5 см |
| Країна походження | Нідерланди |
| Матеріал | ТПЕ |
| Колекція | The girl next door |
Інформація для замовлення
- Ціна: 950 ₴








