
Міні вібромасажер DREAM TOYS 10-SPEED CLIMAX BULLET SILVER
650 ₴
- В наявності
- Код: DT21412
+380 (93) 320-97-14
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Міні вібромасажер DREAM TOYS 10 - SPEED CLIMAX BULLET SILVER-куля кишенькового розміру з потужним двигуном і 10 функціями. Куля має гладку поверхню і круглий наконечник для точкової стимуляції. Їм можна легко керувати за допомогою однієї кнопки.
Штрихкод: 8719632674238
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dream Toys |
| Діаметр | 1.5 см |
| Довжина | 8.5 см |
| Форма | Куля |
| Користувацькі характеристики | |
| Вибро | Багатошвидкісна |
| Довжина: | 8,5 см |
| Колекція | Vibes of Love |
| Матеріал | АБС |
| Країна походження | Китай |
| Тип батареї | 1 х ААА |
| Колір | Сріблястий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 650 ₴

