
Мастурбатор Dream Toys THE GIRL NEXT DOOR BRIANNA
440 ₴
- В наявності
- Код: DT22012
+380 (93) 320-97-14
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Штрихкод: 8720365102479
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dream Toys |
| Діаметр | 5 см |
| Довжина | 10.5 см |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 10,5 см |
| Матеріал | ТПЕ |
| Країна походження | Китай |
| Ширина | 5,3 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 440 ₴




