
Вібратор подвійний Snaky Vibe Pretty Love
1 990 ₴
- В наявності
- Код: 16483 /BI-014327-1
+380 (93) 320-97-14
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вібратор подвійний Snaky Vibe Pretty Love
Snaky Vibe - це унікальний вібратор з двома кінцями, що вібрують, і 7 потужними налаштуваннями вібрації.
Є багато різних способів використання Snaky Vibe.
Його форма дозволяє легко вводити Snaky Vibe вагінально або анально, а гнучкий матеріал робить його ще більш функціональним.
Вібратор можна заряджати за допомогою кабелю USB, і його легко чистити після використання.
Штрихкод: 6959532316483
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | PRETTY LOVE |
| Діаметр | 3 см |
| Довжина | 60 см |
| Тип вібратора | Подвійні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вибро | 7 вібраційних функцій |
| Довжина: | 60 см |
| Матеріал | Silicone |
| Країна походження | Китай |
| Колір | Фуксия |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 990 ₴




