
Мастурбатор двосторонній вагіна Crazy Bull Emma, з вібрацією, 19 см
1 200 ₴
- В наявності
- Код: CB66030360
+380 (93) 320-97-14
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мастурбатор двосторонній вагіна Crazy Bull Emma, з вібрацією, 19 см
Мастурбатор Crazy Bull Emma має вельми оригінальну конструкцію - обидві його сторони являють собою вагіни. Вони злегка відрізняються за дизайном, проте однаково спокусливо оформлені.
Ніжні статеві губки, складочки детально опрацьовані і викликають збудження одним своїм виглядом. Відмінність криється всередині іграшки - кожна сторона внутрішнього тунелю має свій рельєф. Одна частина має текстуру у вигляді складок і рельєфних кілець, а друга у формі добре помітних пухирців.
Поверхня іграшки рельєфна і зручна для утримання в долоні, даючи змогу використовувати ерекційні кільця для стиснення.
- У комплект входять три кільця різних розмірів, а також дві вібропулі з керуванням через пульт.
- Для живлення використовуються 3 батарейки типу ААА.
- Довжина мастурбатора 19 см, ширина 8,5 см.
Штрихкод: 6959532332766
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Crazy Bull |
| Довжина | 19 см |
| Матеріал | Кібершкіра |
| Колір | Бежевий |
| Тип мастурбатора | Вагіни |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вибро | З вібрацією |
| Довжина: | 19 см |
| Країна походження | Китай |
| Ширина | 8,2 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 200 ₴



