
Фалоімітатор реалістичний з хребтом Beautiful Bertram, з присоскою, 20 см
450 ₴
- В наявності
- Код: B66030419
+380 (93) 320-97-14
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фалоімітатор реалістичний з хребтом Beautiful Bertram, з присоскою, 20 см
Фалоімітатор у стилі реаліст подарує вам незабутнє задоволення завдяки своїй формі та матеріалу.
Іграшка виконана з м'якої кібершкіри, матеріалу, що максимально нагадує людську шкіру.
Усередині фалоімітатора є гнучкий хребет, який дозволить зігнути реалістичний фалоімітатор під потрібний кут і зафіксувати її в цьому положенні.
На основі фалоімітатора розташована присоска, використовуючи яку ви можете закріпити іграшку на плоскій та гладкій поверхні.
Під час гри не забувайте використовувати мастило для сексу на водній основі.
Характеристики:
Довжина - 20 см
Діаметр - 3.7 см
Матеріал - кібершкіра
Штрихкод: 6959532317343
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Baile |
| Діаметр | 3.7 см |
| Довжина | 20 см |
| Колір | Бежевий |
| Тип фалоімітатора | Реалістичні |
| Матеріал | Кібершкіра |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 20 см |
| Країна походження | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 450 ₴






