
Вібратор із кліторальним відростком Selene рожевий Pretty Love
1 699 ₴
- В наявності
- Код: 30847 /BI-014513-1
+380 (93) 320-97-14
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вібратор із кліторальним відростком Selene рожевий Pretty Love
Насолоджуйтесь стимуляцією точки G та клітора.
Цей вібратор створений, щоб приносити вам задоволення щоночі.
7 режимів вібрації перевершать усі ваші очікування та подарують вам годинник задоволення.
Виготовлений із матеріалів найвищої якості, він забезпечує вашу безпеку та комфорт.
Штрихкод: 6959532330847
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | PRETTY LOVE |
| Діаметр | 3.3 см |
| Довжина | 19 см |
| Колір | Рожевий |
| Тип вібратора | Кліторальні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вибро | 7 режимів вібрації |
| Довжина: | 19 см |
| Матеріал | Silicone |
| Країна походження | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 699 ₴







