
Вібратор із пультом 19,5 см Oliver
1 300 ₴
- В наявності
- Код: 26918 /BW-008017BRSY
+380 (93) 320-97-14
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вібратор із пультом 19,5 см. Oliver
Реалістична форма з яскраво вираженою головкою, венозною структурою мошонки на присосці з виносним пультом управління.
Мультишвидкісна вібрація з плавним регулюванням.
Сумісний із лубрикантами на водній основі.
Водонепроникний.
Штрихкод: 6959532326918
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Baile |
| Діаметр | 4.4 см |
| Довжина | 19.5 см |
| Тип вібратора | Реалістичні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вибро | З вібрацією |
| Довжина: | 19,5 см |
| Матеріал | TPE |
| Країна походження | Китай |
| Тип батареї | 3 x AAA |
| Колір | Тілесний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 300 ₴



