
Вібратор кролик Thruster Reese Pretty Love
3 325 ₴
- В наявності
- Код: 34012 /BI-014902-1
+380 (93) 320-97-14
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вібратор кролик Thruster Reese Pretty Love
Вібратор-кролик з багатоступінчастими вібраціями, поштовхами і обертаннями, одночасно стимулює піхву та клітор!
Вібратор-кролик від Pretty Love має приємну текстуру, що крутиться глибоко всередині піхви, одночасно масажуючи точку G.
Одночасно з цим гнучкий вібростимулятор стимулює клітор.
Цією універсальною програмою задоволення з багатоступінчастими вібраціями, поштовхами та обертаннями можна легко керувати одним натисканням кнопки.
Вібратор ідеально адаптується до жіночої анатомії та повністю виготовлений з оксамитового гладкого силікону, безпечного для шкіри.
Крім того, вібратор можна заряджати за допомогою USB-кабелю, що додається.
Штрихкод: 6959532334012
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | PRETTY LOVE |
| Діаметр | 3.6 см |
| Довжина | 24.8 см |
| Колір | Білий |
| Форма | Кролик |
| Матеріал | Силікон |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вибро | Багатошвидкісна вібрація |
| Довжина: | 24.8 см |
| Країна походження | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 325 ₴






