
Рожевий вібратор Candice Pretty Love
1 350 ₴
- В наявності
- Код: 30953 /BI-014358-1
+380 (93) 320-97-14
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Рожевий вібратор Candice Pretty Love
Подаруйте тілу чуттєве задоволення за допомогою силіконового масажера для точки G.
Ця чудова іграшка має довгий, тонкий і трохи вигнутий корпус, що закінчується величезною головою, що забезпечує неймовірну стимуляцію точки G.
Потужний вібромотор пропонує 30 окремих функцій, включаючи швидкість вібрації та режими пульсації динамічної стимуляції.
Для зручності акумулятор заряджається, в комплект поставки іграшки входить зарядний пристрій.
Штрихкод: 6959532330953
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | PRETTY LOVE |
| Діаметр | 2.9 см |
| Довжина | 14.2 см |
| Колір | Рожевий |
| Тип вібратора | Для точки G |
| Живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вибро | 30 режим вібрації |
| Довжина: | 14,2 см |
| Матеріал | Silicone |
| Країна походження | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 350 ₴





