
Фалоімітатор з хребтом Super Excitement Sextoy, без мошонки, бежевий, 16 см
300 ₴
- В наявності
- Код: B660365
+380 (93) 320-97-14
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фалоімітатор з хребтом Super Excitement Sextoy, без мошонки, бежевий, 16 см
Мрієте про ідеального коханця, або про додаткову стимуляцію під час гри з партнером?
Цей реалістичний фалоімітатор стане чудовим доповненням до сексу.
Завдяки своїй реалістичній формі та матеріалу, який максимально нагадує справжню людську шкіру, фалоімітатор подарує чудову стимуляцію та оргазми.
Усередині іграшки розташований гнучкий хребет, який зробить використання фалоімітатора цікавим і максимально комфортним, хребет згинається і фіксує положення стовбура, тому ви зможете насолоджуватися стимуляцією з потрібним кутом нахилу іграшки.
Під час гри обов'язково використовуйте лубриканти для сексу на водній основі.
Штрихкод: 6959532301335
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Baile |
| Діаметр | 3.3 см |
| Довжина | 16 см |
| Матеріал | Кібершкіра |
| Колір | Бежевий |
| Тип фалоімітатора | Реалістичні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 16 см |
| Країна походження | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 300 ₴




