
Мастурбатор вагіна реалістичний - Crazy Bull Manga Vagina Masturbator, Flesh
750 ₴
- В наявності
- Код: CB6603236
+380 (93) 320-97-14
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мастурбатор вагін реалістичний - Crazy Bull Manga Vagina Masturbator, Flesh
Мастурбатор з вагінальним отвором виготовлений із особливого матеріалу.
Особливість полягає в тому, що при додаванні декількох крапель води в тунель мастурбатора, матеріал приймає консистенцію ковзного зволожуючого мастила.
Має натуральний тілесний колір та дуже правдоподібні внутрішні складки, що приносять відчуття повноцінного сексуального контакту за рахунок щільного облягання стовбура пеніса.
Його рельєфна зовнішня поверхня забезпечує дуже високий рівень ергономічності – під час мастурбації вона не вислизне з рук і не зіпсує відчуттів задоволення.
Штрихкод: 6959532330465
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Crazy Bull |
| Довжина | 14 см |
| Колір | Бежевий |
| Тип мастурбатора | Вагіни |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 14 см |
| Матеріал | TPR (Кібершкіра) |
| Країна походження | Китай |
| Ширина | 7 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 750 ₴






