
Мастурбатор вагін реалістичний в білій колбі Pretty Love Kitty Vagina
1 200 ₴
- В наявності
- Код: PL6603155
+380 (93) 320-97-14
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мастурбатор вагін реалістичний в білій колбі Pretty Love Kitty Vagina
Гарний мастурбатор у вигляді реалістичної вагіни у пластиковій колбі з кришкою білого кольору.
Мастурбатор має тугий внутрішній тунель, поверхня якого покрита крутим рельєфом для неймовірних відчуттів.
Виготовлений із високоякісної безпечної термопластичної гуми світло тілесного кольору.
Почуття від мастурбатора не передати словами, але це однозначно, крутий оргазм!
Додайте трохи лубриканта для сексу на водній основі і відчуття стануть майже невідмінними від реального статевого контакту!
У комплекті пробник лубриканта.
Загальна довжина – 20,5 см, діаметр 8,5 см.
Штрихкод: 6959532317169
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | PRETTY LOVE |
| Діаметр | 8.5 см |
| Довжина | 20.5 см |
| Колір | Білий |
| Тип мастурбатора | Вагіни |
| Матеріал | Гума |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 20,5 см |
| Країна походження | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 200 ₴





