
Мастурбатор-вагіна з вібрацією Crazy Bull Delia на присосці, 28.3×10 см
1 650 ₴
- В наявності
- Код: BM-00900T46S
+380 (93) 320-97-14
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мастурбатор-вагіна з вібрацією Crazy Bull Delia на присосці, 28.3×10 см
Мастурбатор з 12 режимами вібрації, присоскою та реалістичною текстурою для комфортного використання
Неймовірний чоловічий мастурбатор із реалістичною внутрішньою текстурою для максимально природних відчуттів.
Характеристики:
- Вага: 630 г
- Функції: 12 режимів вібрації, звукові/сексуальні розмови
- Матеріал: ТПР (м’який, еластичний)
- Живлення: 2 батарейки типу AAA
- Додатково: присоска для зручної фіксації
- Розмір упаковки: 28.5 x 11.5 x 11.5 см
Створений для комфортного використання та різноманітних відчуттів завдяки багатофункціональним режимам.
Штрихкод: 6959532315509
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Crazy Bull |
| Діаметр | 10 см |
| Довжина | 28.3 см |
| Тип мастурбатора | Вагіни |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вибро | 12 режимів вібрації |
| Довжина: | 28,3 см |
| Матеріал | ТПР |
| Країна походження | Китай |
| Тип батареї | 2 x AAA |
| Колір | Червоний-чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 650 ₴









