
Вібратор реаліст BAILE Caesar Treasure з фрикцією, на присосці, з пультом, 20 х 3.8 см
2 250 ₴
- В наявності
- Код: BW-008089
+380 (93) 320-97-14
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вібратор реаліст BAILE Caesar Treasure з фрикцією, на присосці, з пультом, 20 х 3.8 см
Вібратор на потужній присосці створений для тих, хто цінує реалістичний дизайн, зручність і різноманітні режими стимуляції. Завдяки стабільній фіксації та продуманій формі він забезпечує комфортне використання без участі рук.
Характеристики:
- Реалістичний дизайн з голівкою та вираженими венами
- Потужна присоска для надійної фіксації без рук
- Багатошвидкісна вібрація для різної інтенсивності
- Матеріал ТПЕ, приємний і безпечний на дотик
- Бризкостійкий корпус, не для повного занурення; рекомендовано лубрикант на водній основі
- Довжина: 20 см
- Робоча довжина: 18,6 см
- Діаметр: 3,8 см
- Живлення: 4 x AAA батарейки
- Керування через додаток: відсутнє
Модель поєднує простоту керування та стабільну фіксацію завдяки присосці. Багатошвидкісні режими вібрації дозволяють підібрати інтенсивність під власні вподобання, забезпечуючи комфортне використання. Ідеально підходить для домашнього використання.
Штрихкод: 6937526503064
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Baile |
| Діаметр | 3.8 см |
| Довжина | 20 см |
| Тип вібратора | Реалістичні |
| Живлення | Батарейки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вибро | Багатошвидкісна |
| Довжина: | 20 см |
| Матеріал | ТПЕ |
| Країна походження | Китай |
| Тип батареї | 4 x AAA |
| Колір | Тілесний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 250 ₴



